dieta.ucinne.cz
Účinné diety
zazraky-zivota.ucinne.cz
Zázraky života - seriál
vlasy-plet.kvalitne.cz
Módní kosmetické trendy

Vrátit se zpět

Grapefruitová dieta

Grapefruitová dieta je skvělá při potížích s cholesterolem. Je proto výborná na srdce. Navíc můžete jíst tolik, kolik chcete. To znamená, že grapefruitovou dietou dosáhnete spálení nežádoucích tuků a cholesterolu.

Stručný úvod do grapefruitového dietního plánu

Grapefruitové diety jsou jednoduché diety pro spalování tuků, protože obsahují velmi důležitou složku pro zničení cholesterolu - betakaroten. Není tedy divu, že grapefruit je také nazýván ovocem srdečních diet. Důležitý je fakt, že při této dietě není nijak omezena vaše spotřeba jídla. Tento dietní plán, který běží minimálně 12 dní, přímo vyžaduje běžnou konzumaci jídla - čím více jíte, tím více cholesterolu spálíte. Zaujali jsme vás? Čtěte dál.

Detaily grapefruitové diety

Každý, kdo prodělal grapefruitovou dietu si ji nemůže vynachválit kvůli jejím jedinečným vlastnostem. Grapefruitová dieta vám ponechává svobodu v jezení a přitom tiše spaluje tuky. Tady jsou základní parametry této jediečné diety:

Pamatujte, že výsledky této diety se projeví až po 2 a půl měsících.

Průběh grapefruitové diety 

Zdraví prospěšná grapefruitová dieta je rozprostřena na celý den a pokaždé je potřeba vypít grapefruitový džus nebo sníst grepu, proto jich mějte vždy připraveno dostatek.

Grapefruitový dietní plán (menu)

Snídaně: Snězte půl grapefruitu nebo vypijte sklenici džusu. Můžete si také dát 2 vejce a jeden či dva plátky slaniny

Oběd: Stejné pravidlo platí i pro oběd. Jako hlavní chod  můžete mít salát, samozřejmě s dressingem a tolik masa, kolik je vám libo

Večeře: Pokračujte polovinou grapefruitu nebo sklenicí džusu. Při večeři si můžete dovolit luxus kořeněného jídla nebo zelené zelenniny. Maso nebo ryba připravené na váš oblíbený způsob jsou vítány. Šálek kávy či čaje taktéž neuškodí. Než půjdete do postele můžete si dát sklenici mléka nebo džusu.

Pamatujte, že jestli se rozhodnete pro džus místo samotného ovoce, musíte zvolit neslazenou variantu! V salátech se nabízí celá škála možností: špenát, celer, krevety, kuře, avokádo a červená cibule. Zde jsou věci, kterým se v této dietě vyhnout a které nopak pomáhají:

Pomáhají: červená cibule, paprika, ředkvičky, brokolice, nízkokalorické saláty,...

Škodí: majonézy, kořeněná jídla, brambůrky, bílé cibule, okurky, sýry, párky, ...


Komentáře

Jméno:
Komentář:
Zapište název prvního
měsíce v roce:
 

1| 

2011-11-19 13:18:11 - dietyachudnutie
Nízkokalorické grapefruitová diéta je na chudnutie pomerne účinná a hlavne zdravá. Grapefruity podporujú metabolizmus, čo vedie k chudnutiu. Viac užitočných informácií ako schudnúť, zdravé recepty a návody na chudnutie môžete nájsť na http://dietyachudnutie.sk Držíme palce pri chudnutí! ;)

2011-02-28 19:02:24 - Evík
Zkusíme a uvidíme. Od zítřka začínám :-)

Partneři: Dieta hubnutí, koktejlbarman.cz, Jak zhubnout, Osobní trenér Poker After Dark e-Léčiva.com Tonery a inkoustové náplně pro znalce