dieta.ucinne.cz
Účinné diety
zazraky-zivota.ucinne.cz
Zázraky života - seriál
vlasy-plet.kvalitne.cz
Módní kosmetické trendy

Vrátit se zpět

Plážová dieta

Jedna z nejúspěšnějších dietních metod posledních let nazývaná také jako "plážová dieta" je dílem floridského kardiologa A. Agatstona. Princip této třífázové diety je jednoduchý: málo tuků, málo sacharidů a hodně vlákniny. První fáze je nejpřísnější, kdo ji ale překoná, neměl by mít pak potíže stravovat se tímto způsobem třeba i celý život, udržet si rozumnou váhu a navíc žít mnohem zdravěji.

Detaily plážové diety

První čtrnáctidenní fáze (odstranění zlozvyků): Třikrát denně běžné porce jídla: červené maso, drůbež, ryby, spoustu zeleniny, vejce, sýr a salát s olivovým olejem. Naprosto zakázáno je: pečivo, rýže, brambory, těstoviny, ovoce, cukrovinky, zmrzlina a cukr.

Druhá fáze (návrat zakázaných potravin): Začněte přidávat některá zakázaná jídla, pokud se neubráníte chuti na ně: chleba, těstoviny, rýži, brambory, čokoládu. Ovšem jen malé kousky! Druhou fázi je třeba držet tak dlouho, dokud nedosáhnete požadované váhy.

Třetí fáze ( nový styl stravování): Už jste si zvykli na menší porce jídla, netrápí vás hlad. Zjišťujete, že vlastně nedržíte dietu, ale stravujete se rozumněji. Pokud z nějakého důvodu spadnete znovu do nezdravého přejídání, je třeba začít úplně od začátku.

Pamatujte si: brambora, bílý chléb, bílá rýže, těstoviny a bílý cukr jsou slova, která jste nikdy neslyšeli. V žádném případě by se neměly objevit ve vašem jídelníčku. Umělé tuky nahraďte přírodními. Malé hříchy jsou dovoleny. Dva čtverečky hořké čokolády nebo sklenka červeného vína večer není žádný problém. Díky South Beach dietě se pomocí správně sestaveného jídelníčku naučíte regulovat chuť k jídlu a velikost porcí, aniž byste museli potraviny vážit a počítat jejich energetickou hodnotu. Naučíte se jíst čtyřikrát nebo pětkrát denně tak, abyste nikdy neměli pocit velkého hladu.


Komentáře

Jméno:
Komentář:
Zapište název prvního
měsíce v roce:
 

12345678| 

2011-07-05 14:42:01 - Tereza
:-D bože nevim jestli se mám smát či plakat.Prej zvykli jste si namenší porce nebo nejíst brambory a ovoce!To jsou největší pitominy!!!Prosim vás dieta na krátkou dobu,zhubnete ale opět se vrátíte na svou původní váhu + máte ještě něco navíc.Já jím zdravě a dostatečně.Důležité je hlavně i to ovoce a úplný skvost jsou hlavně brambory.Ano jíst 5x denně ,ale dostatečně a neskracovat porce protože jestliže vydáte více energie nežli sníte nastává jojo efekt.Prej brambora zakázané slovo!Nene vařit ve slupce a hezky v páře.Zhubla jsem prozatím již 6kilo a hlavně celkově na těle 19cm a ty jsou nejdůležitěší.Pustte si někdy pořad jste to co jíte a doufam ,že jsem alespon někoho odradila od nesmyslné diety.

2011-04-02 22:05:36 - Simiroska :)
Ahojky moc bych si to chtela pochvalit, drzim prvni fazy jeden tyden a shodila jsem 3 kila.Cítim se daleko lip a prejidani je fuc.Dekuju ;)

Partneři: Dieta hubnutí, koktejlbarman.cz, Jak zhubnout, Osobní trenér Poker After Dark e-Léčiva.com Tonery a inkoustové náplně pro znalce