dieta.ucinne.cz
Účinné diety
zazraky-zivota.ucinne.cz
Zázraky života - seriál
vlasy-plet.kvalitne.cz
Módní kosmetické trendy


Diety

1 | 2 | 3 | Další diety 

14ti denní intenzivní dieta je součástí dlouhodobějšího režimu, ve kterém dochází ke střídání dvoutýdenních období s vyšším a nižším energetickým příjmem z potravin.
Této tři měsíce trvající dietě, která pochází z bývalé Jugoslávie, se také říká „rozlišovací“. Odlišují se totiž jednotlivé druhy potravin v jednotlivých dnech a časových intervalech.
Ananasová dieta, to je ananas, ananas a zase ananas. Konzumuje se buď čerstvý nebo z něj vylisovaná šťáva v objemu 1 až 3 kg denně.
Atkinsova dieta je velmi kontroverzní způsob snižování váhy, který vyvolal ve své době doslova poprask. Nezakazuje totiž potraviny, které jsou v jiných dietách nemyslitelné.
Je pravda, že výživné žluté ovoce nás skvěle zasytí právě díky vysoké hladině sacharidů, ale mýty, že banány způsobují nadváhu nejsou opodstatněné.
Cholesterol je látka pro lidský organismus škodlivá. Je to strašák, který nám lékaři neustále kladou na srdce. A o srdce jde především, neboť právě tam může cholesterol způsobit největší paseku.
Bezuhlovodanová dieta, jinak také bezsacharidová, je postavena na co nejnižší možné, nejlépe však nulové konzumaci všech potravin obsahujících sacharidy (tj. cukry a škroby).
Bikinová dieta byla vytvořena Melissou Perlman and Ericou Grafy, což jsou zakladatelky mexických lázní Amsala – oblíbeného místa u slavných modelek jako Sienna Miller, Cindy Crawford a dalších.
Bodová dieta je založena na bodovém systému, který přiřazuje určité číslo podle kalorické a výživové hodnoty jednotlivým druhům potravin. Je stanovena bodová hranice, která nesmí být překročena.
Breussova dieta je očistná kúra organismu, která spočívá ve 40denním nahrazení veškerých pevných potravin (tj. v podstatě všech potravin) zeleninovými šťávami a bylinkovými čaji.
Tato dieta, nesoucí název známého anglického univerzitního města, vznikla v 80. letech na čistě vědeckých poznatcích o obezitě a nadváze. V celém světě způsobila doslova „dietní“ revoluci.
Dělená strava je dietologický postup, který lze zařadit do dlouhodobých programů snižování váhy spojených s celkovou změnou životního stylu. Strava se dělí podle obsahu živin na živočišnou a rostlinnou.

1 | 2 | 3 | Další diety 

Partneři: Dieta hubnutí, koktejlbarman.cz, Jak zhubnout, Osobní trenér Poker After Dark e-Léčiva.com Tonery a inkoustové náplně pro znalce