dieta.ucinne.cz
Účinné diety
zazraky-zivota.ucinne.cz
Zázraky života - seriál
vlasy-plet.kvalitne.cz
Módní kosmetické trendy


Diety

Předchozí diety | 1 | 2 | 3 | Další diety 

Dieta podle krevních skupin vychází z předpokladu, že správné trávení jednotlivých druhů potravin se odvíjí na základě geneticky daných dispozic, jež lze určit pomocí krevní skupiny.
Grapefruitová dieta je skvělá při potížích s cholesterolem. Je proto výborná na srdce. Navíc můžete jíst tolik, kolik chcete a dosáhnete spálení nežádoucích tuků a cholesterolu.
Hroznové víno seženete bez potíží v každou roční dobu. Jelikož je čerstvé, je doslova nabito látkami, které nastartují vaše hubnutí.
Dieta Štefana Margity je dietou sloužící pouze pro rychlé zhubnutí a nedoporučuje se držet ji více než 14 dní. Po skončení diety je nutné dodržovat správný stravovací režim, hýbat se, hodně pít.
Mléčná dieta je velmi monotónní dieta založená na konzumaci mléka a mléčných výrobků v kombinaci s malým množstvím zeleniny a masa.Mléčná dieta trvá 14 dní, poslední den se již vracíme k normální stravě.
Název nám naprosto spolehlivě napovídá, že půjde o mrkev, a to ve všech možných podobách – ve formě syrové, vařené, dušené, pečené, mixované, strouhané, tekuté, koktejlové...
Neslaná dieta je postavena na omezení denních dávek soli v jídelníčku na minimum. K úbytku tuků nevede, pouze k odvodnění. Ideální je proto neslaná dieta v kombinaci s jinými dietními postupy.
Sám název napovídá, že jde o dietu, která vylučuje ze stravy většinu tuků. Nejde o naprostý zákaz všeho tučného, ale jde o zásadní omezení tuků na maximální možnou úroveň.
Cílem nízkobílkovinné diety je nejen snížit objem přijatých bílkovin, ale také omezit konzumaci soli a všech potravin, které ji obsahují. Bílkoviny jsou redukovány na vysoce kvalitní živočišné bílkoviny.
Ovocná dieta je krátkodobý dietní program, velmi podobný dietě ananasové, rozdílem, že v ovocné lze kombinovat více druhů plodů nebo se naopak zaměřit na libovolný z nich, který nám nejvíce chutná.
Jedna z nejúspěšnějších dietních metod posledních let nazývaná také jako "plážová dieta" je dílem floridského kardiologa A. Agatstona. Princip této třífázové diety je jednoduchý.
Sacharidová dieta, ač může znít lákavě, nejde v ní o zvýšený příjem sacharidů, ale bohužel právě naopak. Sacharidy jsou sníženy na minimum, stejně tak tuky. Jediné, čeho je více, jsou bílkoviny.

Předchozí diety | 1 | 2 | 3 | Další diety 

Partneři: Dieta hubnutí, koktejlbarman.cz, Jak zhubnout, Osobní trenér Poker After Dark e-Léčiva.com Tonery a inkoustové náplně pro znalce